Єврокуб пластиковий

Еврокуб Киев, Украина - от производителя. Фото 1

Єврокуб (IBC-контейнер) – це полімерний резервуар, який можна використовувати для зберігання і перевезення різних рідин. Крім того, при незначних модифікаціях на його основі споруджують різні конструкції – від систем автоматичного поливу до каналізаційних септиків.

Купити єврокуб з поліпропілену в Україні від виробника

У нас ви можете купити єврокуби з поліпропілену за доступною ціною. Ми гарантуємо високу якість всіх виробів, оскільки виробляємо контейнери і строго контролюємо технологічний процес.

Єврокуб – Основні характеристики

Назвою «єврокуб» контейнери IBC зобов’язані формі. Яка близька до кубічної.

Вироби стандартного обсягу (1000 літрів) мають такі розміри:

 • Ширина – 1000 мм;
 • Довжина – 1200 мм;
 • Висота – 1150 мм.

Виробники в усьому світі намагаються дотримуватися цих розмірів, тому в більшості випадків ємності виявляються взаємозамінними.

Висока механічна міцність забезпечується за рахунок значної товщини стінок – від 1,5 до 2,5 мм. Залежно від товщини і інших параметрів вага еврокуба (порожнього) становить від 45 до 65 кг.

Переваги поліпропілену для виробництва еврокуба

Основний матеріал, який ми використовуємо при виготовленні резервуарів кубічної форми великого обсягу – поліпропілен.

Застосування цього полімеру забезпечує готової продукції такі переваги:

 • Гарне співвідношення маси і міцності;
 • Стійкість до деформацій при заповненні водою або іншою рідиною;
 • Хімічна інертність (в Україні такі конструкції використовуються не тільки як ємності для води, але і для зберігання інших рідин, в тому числі хімічно активних);
 • Стійкість до корозії (конструкцію можна купити з в тому випадку, якщо ви плануєте закопувати її в грунт).

Перевагою буде і доступна ціна поліпропіленових кубів. Це особливо актуально, якщо вам потрібно купити кілька резервуарів для бізнесу чи інших виробничих потреб – тоді економія буде максимальною за рахунок оптових знижок.

Вирішивши купити єврокуб у нас, ви отримаєте якісну продукцію з тривалим терміном служби, професійні поради по догляду і обслуговування за всіма нормами.

Працюємо швидко і якісно, оскільки за плечима кожного з наших майстрів - багаторічний досвід реалізації самих різних проектів.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


  Навіщо потрібно купити єврокуб?

  Основна причина, по якій купують IBC-контейнери (еврокуби) в Україні – висока універсальність.

  Кубічна ємність може застосовуватися для вирішення різних інженерно-технічних завдань:

  Сховище для води або будь-який інший рідини (аби вона не вступала в реакцію з пластиком). Великий обсяг і доступна ціна роблять єврокуб ідеальним резервуаром;

  Ємність для поливу. Досить обладнати куб насосом, і у вашому розпорядженні буде 1000 литров води на випадок відмови водопроводу. Якщо ж на ділянці водогону немає, то можна буде заповнити резервуар з цистерни і надовго забути про проблеми з поливом;

  Септик. Установка декількох еврокуба в котловані з підведенням каналізаційних труб дозволяє зібрати ефективну систему очищення стічних вод. При це стінки з товстого поліпропілену надійно ізолюють вміст від грунтів і грунтових вод, запобігаючи інфільтрацію каналізаційних стоків і забруднення грунтів.

  Основна причина, по якій купують IBC-контейнери (еврокуби) в Україні – висока універсальність.

  Кубічна ємність може застосовуватися для вирішення різних інженерно-технічних завдань:

  Ємність для поливу. Досить обладнати куб насосом, і у вашому розпорядженні буде 1000 литров води на випадок відмови водопроводу. Якщо ж на ділянці водогону немає, то можна буде заповнити резервуар з цистерни і надовго забути про проблеми з поливом.

  Септик.
  Установка декількох еврокуба в котловані з підведенням каналізаційних труб дозволяє зібрати ефективну систему очищення стічних вод. При це стінки з товстого поліпропілену надійно ізолюють вміст від грунтів і грунтових вод, запобігаючи інфільтрацію каналізаційних стоків і забруднення грунтів.

  Сховище для води або будь-якої іншої рідини. Великий обсяг і доступна ціна роблять єврокуб ідеальним резервуаром. Еврокуб можна використовувати всюди, де потрібен резервуар великого обсягу – від невеликого басейну на дачі до міні-ставка, в якому ви зможете розводити молодь риб або безхребетних.

  Купити єврокуб з поліпропілену від виробника

  В Україні виробництвом і реалізацією таких виробів займаються багато компаній. Якщо ви плануєте купити надійний місткий резервуар за доступною ціною – варто звернути увагу на єврокуб від компанії «Basseinu Evropa». У нас:

  • Широкий асортимент продукції в різних варіантах комплектації (самі куби, піддони, захисні решітки).
  • Гарантії якості та довговічності експлуатації.
  • Доступні ціни.
  • Зручна система оплати і доставки.

  Для вибору єврокуба і оформлення вашої покупки ви в будь-який момент можете зв'язатися з менеджерами нашої компанії по телефону або електронній пошті.

  Гарантуємо якість і довгий термін служби!

  З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

  Зателефонуйте нашому фахівцеві:

  Передзвонимо і проконсультуємо!

  Введіть Ваш номер телефону


   Вітаємо Вас на сайті

   з виробництва, продажу та встановлення басейнів

   "Basseinu-Evropa"

   Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: