Водоспад для басейну

Водоспад – один з декоративних елементів для басейну.

Він також досить функціональний, адже водяні потоки, в залежності від інтенсивності, падаючи на тіло, створюють масажний ефект. В результаті м’язи розслаблюються і приходять в тонус, настрій поліпшується.

Через циркуляції води поліпшується перемішування водних мас, запобігає застою. За допомогою оригінального водоспаду можна ще й перетворити зовнішній вигляд басейну.

Конструкція водоспаду для басейну

Конструкція водоспаду складається з форсунок і закладного фланця, з’єднаних між собою. Циркуляція однієї і тієї ж рідини з басейну здійснюється за рахунок спеціальної системи водозабору. З чаші вода всмоктується в корпус, який є накопичувачем. Потім під напором вона струменями потрапляє назад через отвори.

Різновиди водоспадів для басейну: наш асортимент

Стінові водоспади

Для плавальних басейнів. Призначені для розміщення на стрімких і вертикальних ділянках конструкції. Це спеціальна конструкція, що забезпечує масаж водним струменем зони шиї і плечей, голови. Кам’яна обробка зони дозволяє домогтися імітації виду природних водойм зі спадаючою водою.

vodopad-dlya-basseyna-stenovoy-foto-4

Бортові водоспади

Випускаються у вигляді фігур вигнутих форм і використовуються для спрямованого водяного потоку зверху вниз. До них відносяться водяні гармати і моделі у вигляді півмісяця, кобри, гусака. Такий водоспад надає естетики басейну, а шум падаючої води створює відчуття єднання з природою. Масажний ефект дозволяє повноцінно розслабитися.

vodopad-dlya-basseyna-bortovoy-fon-foto-8

Водоспад гейзер

Донне аеромасажними плато – гейзер. Відмінне доповнення з нержавіючої сталі для створення домашнього оздоровчого комплексу. Пристрій утворює струмені води, призначені для масажу тіла. Плато масажне також є декоративним елементом басейну, так як бульбашки на поверхні води виглядають дуже красиво.

vodopad-dlya-basseyna-plato-geyzer-foto-1

Оснащення водоспадів

Також водоспад може бути оснащений додатковими пристроями, наприклад, підсвічуванням.

При виборі водоспаду для басейну необхідно звернути увагу на:

  • матеріал;
  • пропускну здатність;
  • комплектацію;
  • діаметр підключень.

Моделі з нержавіючої сталі найбільш практичні. Але, не рекомендується їх встановлювати для сильно солоної морської води. Важливу роль відіграють також габарити пристрою.

У нас в асортименті більше 20 видів водоспадів на будь-який смак.

           

Замовити водоспад з доставкою ви можете на нашому сайті, або зателефонуйте нашим фахівцям.

Максимально грамотно вас проконсультуємо і підберемо потрібну модель.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Ми Вам передзвонимо!

Введіть Ваш номер телефону