Будівництво басейнів Херсон

Хочете мати можливість плавати кожен день? Оптимальний вибір побудувати власний басейн.

Звичайно, можна сходити в спортивний клуб або СПА-салон, але так доведеться постійно витрачати свій додатковий час, гроші. Ціна такого ж об’єкта, побудованого в будинку, спеціальному павільйоні, на ділянці може бути різною – але в будь-якому випадку вона окупиться за рахунок можливостей для тренувань і повноцінного розслаблення під час водних процедур.

Компанія «Basseinu Evropa» виконує будівництво басейнів під ключ в Херсоні, інших містах і СМТ Херсонської області з 2001 року – тобто вже більше 18 років.

За цей час ми змонтували більше 600 конструкцій різного рівня для плавання, релаксації, відпочинку, для розведення риби.

Час показав: всі вони відмінно пережили багаторічну експлуатацію.

Строительство бассейна под ключ цена Херсон - фото 1

Будівництво басейну Херсон, Лазурне - квітень 2019

Будівництво басейну: ціна в Херсоні

“Basseinu Evropa” – єдина компанія в Україні, яка пропонує лінійку керамо-композитних чаш басейнів з більш ніж 50 моделей.

У Європі саме керамо-композитні басейни вважаються найнадійнішими.

Відгуки про компанію

Строительство бассейна Херсон отзыв 1

“Обратился в компанию “Бассейны-Европа” по рекомендации. Не жалею. Если нужен бассейн и нет времени стоять над головой у мастеров – Советую! Без замечаний.”

Евгений Алексеевич

г. Херсон.

“Нужен был бассейн и не хотел тратить время на самостоятельное строительство. Сделав звонок в компанию Бассейны Европа почувствовал руку профессионалов. Ребята доставили бассейн, выполнили все работы быстро, качественно. Рекомендую” 

Николай

г. Херсон.

Строительство бассейна Херсон отзыв 3

“Долго выбирали где заказать бассейн и из чего. В итоге после разговора с менеджером компании “Basseinu-Evropa” решили остановить свой выбор на полипропиленовом бассейне. Сейчас купаемся в нем мы, наши дети, внуки. Очень довольны выбором бассейна и подрядчиком.”

Бут Евгений Александрович

г. Херсон.

Строительство бассейна Херсон отзыв 4

“Жена на 50-ти летие хотела бассейн. Довольна не только она и я, но и вся наша большая семья. Теперь дети приезжают в гости каждые выходные, а иногда чаще. Компанией “Бассейны европа” мы довольны. Парни знают свое дело.”

Александр Сабко

г. Херсон.

Укладіть договір зараз - і ваш купальний сезон у власному басейні (басейн на вулиці, басейн в приміщенні) почнеться цієї зими!

Щоб дізнатися, скільки коштує купити, побудувати басейн під ключ в Херсоні (сам басейн + підготовка підстави + монтаж + все необхідне обладнання)

Зателефонуйте нам або надішліть заявку онлайн ...

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону