Павільйони для басейну

Для того, щоб продовжити купальний сезон, експлуатацію басейну, а взимку повноцінно захистити чашу – рекомендуємо купити павільйон для вашого басейну.

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 1

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 2

Купити павільйони для басейну - ціна від виробника "Басейни-Європа"

Павільйон може використовуватися для дачних басейнів, накриття вуличних предметів. Служить для захисту, економії теплоенергії, яка використовується для обігріву, якщо на вулиці не зовсім тепло.

Павільйони для басейнів розсувні дозволяють почати сезон купання вже з початку квітня, коли з’являються перші теплі дні, а сонячні промені вже починають гріти.

Особливість полягає у властивості матеріалу, з якого зроблені листи навісу.

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 3

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 4

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 5

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 6

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 7

Купить павильон для бассейна цена Киев, Украина 8

Павільйон для басейну з полікарбонату – ціна залежить від розміру, конструкції пристрою. Купуючи обрану модель, розраховуйте характеристики матеріалу. Полікарбонат утримує і передає цінні ранні весняні промені тепла на поверхню води, тим самим нагріваючи її без участі додаткового обладнання. У холодні дні невеликий підігрів води доречний, але завдяки властивостям матеріалу дозволяє знизити споживання газу і електрики витраченого на обігрів приміщення.

Виробляємо і встановлюємо павільйони для басейну

Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нашим менеджерам по телефону. Наші фахівці проконсультують вас безкоштовно допоможуть підібрати підходящу модель для басейну, з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Зараз передзвонимо!

Введіть Ваш номер телефону