Фонтани

Фонтан є прикрасою будь-якого будинку, котеджу і присадибної ділянки.

Його можна виконати практично в будь-якому стилі: класично-скульптурний; з тонкоплівковими струменями; зі струменями, насиченими повітрям; кольоромузичні фонтани; у вигляді джерел, з яких витікає вода; авангардний; фонтани «вертушки»; швейцарський фонтан; торнадо; без бризок; з генератором туману.

З дистанційним управлінням – фонтан можна включити пультом, не виходячи з дому.

Де можна встановити фонтан

Фонтани встановлюються не тільки в саду або на дачі, але і в кімнаті відпочинку офісного приміщення, в торговому центрі, магазині, кафе, ресторані, в зимовому саду, в вітальні будинку. Фонтани зазвичай розрізняються місцем розташування, архітектурним рішенням, видом форсунок. При спорудженні фонтану, як і при будівництві басейну, також використовуються різні матеріали.

Ми використовуємо найпоширеніші види виробів: поліпропілен (пластик) і бетон.

Фонтан з поліпропілену (пластика)

Один з основних матеріалів – поліпропілен. Він хороший своєю міцністю, високою екологічністю, надійністю, демократичною ціною, зручністю. В процесі облаштування поліпропілен податливий, чаша для фонтану з нього може бути практично будь-якої форми. Розміри фонтану з поліпропілену також не обмежені.

Переваги будівництва фонтану з поліпропілену, це:

Будівництво фонтану з бетону

У сучасному ландшафтному дизайні великою популярністю користуються також фонтани з бетону. Вони можуть виконуватися в самих різних стильових напрямках: багаті декоративними прикрасами, класичні та стримані статуї з бетону, сучасні фонтани правильної форми з чіткими геометричними лініями і інші варіанти. Фонтани з цього будівельного матеріалу є довговічними.

Купивши одного разу фонтан, виготовлений з бетону, ви забудете про зайві розтрати, він буде прикрашати ваш садову ділянку протягом тривалої кількості часу.

Декоративні фонтани з бетону мають ряд незаперечних переваг:

Асортимент фонтанів – необмежений. Ми можемо його спроектувати спеціально для Вас або Ви можете просто знайти потрібну Вам картинку, фотографію і дати нам.

Побудуємо фонтан Вашої мрії в найкоротші терміни.

Купити фонтан в Україні, Київ

Фахівці компанії «Basseinu Evropa» допоможуть вам реалізувати ваш проект.

Крім цього ми можемо виконати всі будівельні та пусконалагоджувальні роботи. Займаємося облагороджуванням ділянки навколо басейну.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Ми Вам передзвонимо!

Введіть Ваш номер телефону