Будівництво басейнів – басейн під ключ

«Basseinu Europa» — єдина компанія в Україні, що пропонує композитні та скловолоконні чаші басейнів власного виробництва за Американською технологією.

Такі басейни дуже надійні та довговічні.

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 1

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 2

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 3

Професійно і швидко допоможемо Вам побудувати басейн під ключ будь-якого типу в Україні.

«Basseinu Evropa» – ваш надійний партнер будівництва басейнів різних видів і всіх потреб: для купання, спортивні, для немовлят, йоги, вирощування, розведення риби, устриць, ракоподібних, фітнес центрів, фрідайвінга, водних атракціонів, аквапарків, аквааеробіки, аквакультури, лазень, саун.

Ми надаємо комплекс послуг – від проектування до презентації готового до використання басейну.

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 4

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 5

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 6

Будівництво басейнів під ключ Київ

Проектування. Підготовчі роботи. Будівництво. Монтаж. Продаж і встановлення додаткового обладнання. Обслуговування.

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 7

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 8

Будівництво басейнів Київ, Україна - початок 9

Всі Ваші побажання наші креативні концепції при проектуванні бездоганна якість виконання високі стандарти обслуговування – то, що ми гарантовано надаємо кожному клієнту ═ Басейн Вашої мрії  ідеальне місце відпочинку.

18 років досвіду проектування, установки

20 років досвіду виробництва басейнів різних видів

10 – 25 років офіційної гарантії

3 прямих постачальника матеріалів з Європи

більше 2000 басейнів спроектовано, побудовано

Всі види басейнів Переливні, скіммерні; Криті, відкриті; Круглі, прямокутні, довільної форми …

Побудувати басейн під ключ вартість Україна, Київ - готовий 4

НАШ АСОРТИМЕНТ:

Укладіть договір зараз - і ваш купальний сезон у власному басейні (басейн на вулиці, басейн в приміщенні) почнеться цього літа!

Ми надаємо послуги будівництва басейнів в Києві під ключ різних видів, розмірів, форм, конфігурацій

Виробляємо комфортні, якісні басейни для установки: У будинку, на дачній ділянці, невеликі басейни для малюків, а також штучні ставки для рибництва.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону

НИЖЧЕ МОЖНА ПОДИВИТИСЯ ФОТОГРАФІЇ БАСЕЙНІВ

Установка, монтаж басейну композитного: переваги, плюси

Будівництво басейну поліпропіленового в Києві

Будівництво басейнів Київ з бетону – басейн під ключ: переваги, плюси

Установка, монтаж SPA басейну: зона релаксації

Будівництво басейнів Київ, Україна - більше не розкіш!

Подбайте про власний комфорт зараз і станьте володарем суттєвої знижки на будівництво басейну!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону

Будівництво басейнів — басейн під ключ

Довіряти будівництво басейна (навіть невеликого) під ключ варто лише тим компаніям, які мають відповідний профільний досвід. Проектування гідротехнічних споруд вимагає специфічних знань, вмінь та навичок — тому, обираючи підрядника для такої роботи, не слід звертатись до дилетантів. Лише профільні організації з кваліфікованими інженерами, робітниками та власною технікою можуть побудувати об’єкт, що прослужить довго і буде достатньо комфортним.

Прикладом такої організації є компанія «Basseinu Evropa». на нашому рахунку сотні завершених проектів у всіх регіонах України, причому ми можемо побудувати як традиційний басейн на основі бетонної чаші з облицюванням, так і сучасну конструкцію на базі готового резервуару з поліпропілену чи керамо-композиту.

Як побудувати басейн: основні роботи

Будівництво басейну, навіть невеликого — доволі складний та тривалий процес. Самотужки виконати його досить складно, адже і земляні роботи, і монтаж комунікацій, і встановлення самого резервуару потребують багато часу та сил. Тож при обладнанні ділянки басейном для відпочинку або ж для тренувань варто звернутись до професіоналів.

Скільки коштує побудувати басейн: вартість в Україні та Києві

Сам процес будівництва басейну можна умовно розділити на кілька етапів:

 • Планування. На цьому етапі варто визначитись з конструкцією басейна та місцем. Де його буде розташовано. У відповідності до цих даних інженери мають розробити проект. Що включатиме документацію для монтажних робіт та схеми прокладки комунікацій.
 • Земляні роботи. Майже для будь-якого басейну треба підготувати котлован. Виїмка великої маси ґрунту та вирівнювання основи для великих басейнів відбувається з залученням будівельної техніки, побудувати невелику конструкцію можна і вручну — але бригада робітників точно знадобиться.
 • Монтаж резервуара. Технологія робіт на цьому етапі залежить від обраної конструкції. Робітники або ж заливають бетонну чашу. Або встановлюють поліпропіленовий чи керамо-кмопзитний резервуар.
 • Комунікації. Щоб басейн не треба було кожного разу заповнювати та зливати вручну, до нього прокладають труби водогону та водовідведення. Також передбачається лінія живлення для підключення обладнання.

На фінальному етапі побудови басейнів монтується апаратура — насоси, фільтри, скімери тощо. Ціна обладнання може бути співставимою з вартістю самого резервуару. Тому підключати його та виконувати тестовий запуск мають професіонали.

До речі, спеціалісти компанії «Basseinu Evropa» можуть не тільки побудувати басейн. Ми також можемо виконувати роботи з обслуговування, ремонту та реконструкції резервуарів для води. Це стосується не тільки рекреаційних та спортивних споруд, а й промислових ємностей — наприклад, тих. Що призначені для розведення риби чи раків.

Вартість будівництва басейнів під ключ: поліпропілен

Основою будь-якого басейну є резервуар для води — чим він більший, тим більше можливостей для відпочинку чи то тренувань буде у власника. Побудувати споруду буде значно простіше, якщо взяти за основу готову ємність з полімерного матеріалу.

Сьогодні в Україні попитом користується перш за все поліпропіленові вироби. Технологія обробки поліпропілену постійно вдосконалюється, тому розширюється можливість виробництва ємностей з цього матеріалу — в тому числі й тих, що призначені для будівництва басейнів.

Серед переваг поліпропіленових конструкцій варто зазначити:

 • Хімічну інертність;
 • Стійкість до вологи;
 • Невелику масу (полегшує перевезення та монтаж);
 • Механічну міцність;
 • Стійкість до тертя;
 • Низьку теплопровідність навіть за невеликої товщини стінки.

Вартість басейну на основу поліпропіленової чаші розраховується окремо для кожної конструкції. При цьому невисока ціна поліпропіленових виробів однозначно входить у перелік їх переваг. За невисокої вартості басейн на основі поліпропіленової заготовки можна побудувати доволі швидко — і він служитиме десятки років. Потребуючи мінімуму уваги з боку власника.

Крім того, якщо вам потрібен поліпропіленовий басейн в Києві чи області, радимо уважно слідкувати за акційними пропозиціями та знижками, що їх регулярно надає компанія «Basseinu Evropa».

Будівництво басейнів під ключ: керамо-композит — переваги, плюси

Використання поліпропіленових конструкцій беззаперечно стало кроком уперед в індустрії будівництва спортивних та рекреаційних басейнів для дорослих та дітей. Але згодом на ринок вийшла інша альтернатива — більш дорога, але більш міцна та приваблива.

Керамо-композит, що використовується для виробництва чаш, має складну структуру. До складу матеріалу входять:

 • Скловолокно;
 • Карбонове волокно;
 • Смоли — акрилові, поліефірні, епоксидні;
 • Керамічні гранули.

У порівняння з поліпропіленовими матеріалами вартість великої чаші зросте не набагато. Але завдяки складній структурі композиту ємність отримує ряд переваг:

 • Вона є дуже міцною та стійкою до деформацій.
 • Композитні стінки не бояться вологи та впливу побутової хімії, що використовується при догляді.
 • Поверхня композиту гладенька, але не слизька, тому травмуватися в такому басейні значно важче.
 • На поверхні не утворюється пліснява та не формується бактеріальний наліт, що підвищує рівень гігієнічності.

Композитні басейні вид «Basseinu Evropa» мають ще одну важливу перевагу. Поряд зі стандартним однотонним покриттям можливе виготовлення під ключ резервуарів з декоративним покриттям 3D Ultra Graincoat. Гліттери та блискучі гранули, що додають до пластику, відбивають світло та роблять конструкцію дуже гарною. Ідеально вона виглядає у комбінації з світлодіодними софітами та іншими приладами.

Як побудувати басейн: бетон

Обираючи конструкцію басейну, який ви плануєте побудувати під ключ, не варто забувати про класичні варіанти. Таким є бетонний резервуар з оздобленням плиткою або мозаїкою. Так, його будувати довше і складніше, ніж об’єкт на основі готового резервуару, але в цьому випадку і форма, і габарити можуть бути будь-якими.

Технологія будівництва буде наступною:

 • На першому етапі, як і при використанні готових резервуарів, готується котлован потрібної форми і обсягу. До котловану підводять траншеї. У яких прокладають труби систем водопостачання та водовідведення.
 • Дно котловану вирівнюють підсипкою з суміші піску та гравію. Підсипку ретельно трамбують, щоб уникнути просідання при подальшій експлуатації басейну.
 • Всередині котловану монтують опалубку згідно затвердженого проекту. До опалубки закладають армування, що має збільшити міцність стінок.
 • Опалубку заливають бетоном, до якого додають компоненти, що знижують проникність до вологи.

Після цього розчин має висихати (не менш як 28 діб, якщо не використовувалися пришвидчувачі). Опалубка демонтується, а поверхня ретельно вирівнюється.

Далі виконується гідроізоляція з використання поверхневих засобів та мастик на основі рідкого каучука. В якості декору можуть використовуватися вологостійкий клінкер, керамічна глазурована плитка або ж декоративні мозаїки з кераміки, скла чи смальти.

Недолік технології очевидний: це значно довше і значно складніше. Ніж побудувати конструкції з готового резервуару. Але і переваг у бетонних басейнів вдосталь. Саме тому відкидати такий варіант не варто, тим більше що іноді — наприклад, коли габарити ємності мають бути дуже великими — це єдине можливе рішення.

«Basseinu Evropa» будує басейн під ключ: Київ, Україна

Всі три описані різновиди басейнів можуть побудувати під ключ спеціалісти нашої організації. Багаторічний досвід реалізації таких проектів дає нам змогу організувати роботи таким чином, щоб вони займали якомога менше часу. При цьому співпраця з нами забезпечує замовнику цілий ряд переваг:

 • Доступні ціни на поліпропіленові та керамо-композитні чаші будь-яких форм та розмірів (як власного виробництва, так і замовлені в інших компаній).
 • Широкий вибір чаш, насосів. Фільтрів. Скімерів, систем водопідготовки та інших комплектуючих, що розширюють функціонал басейнів.
 • Професійне проектування промислових (рибоводство, розведення раків/молюсків), спортивних, рекреаційних та дитячих гідротехнічних споруд з урахуванням побажань замовника, а також доступної площі та ґрунтових умов.
 • Будівництво під ключ від риття котловану (вручну чи екскаватором) до підключення обладнання.
 • Обслуговування басейнів — чистка, ремонт, консервація на зиму.

Крім того ми можемо також побудувати павільйон, що захистить басейн від дощу, спеки та вітру, зробивши відпочинок біля води ще приємнішим.

Обрати, який басейн ви замовите з будівництвом під ключ , а також узгодити вартість проекту (попередню) ви можете, розмістивши заявку онлайн або зателефонувавши нам. Ми працюємо по всій Україні, при цьому в Києві, передмістях Києва та Київській області нами було реалізовано не один десяток проектів такого типу.