Сонячні нагрівачі для басейну

Нагрівати воду в басейні, розташованому на вулиці, можна за допомогою сонячних променів. Для цього знадобитися сонячний нагрівач.

Такі нагрівачі для басейну практичні, екологічні та економічні.

Сонячні нагрівачі для басейну: застосування

Вони застосовуються, як правило, для невеликих і середніх басейнів. Дія такого обладнання відбувається за принципом колектора енергії. Сонячні промені перетворюються в теплову енергію, необхідну для обігріву. Сонячні нагрівачі не потребують енергоресурсах, отже, заощадять ваші гроші. Для оптимального вибору приладу, враховується обсяг басейну.

Солнечный нагреватель для бассейна - фото 1

Сонячні нагрівачі для басейну: принцип роботи

Солнечный нагреватель для бассейна - фото 2

Принцип роботи сонячного нагрівача досить простий: вода, циркулюючи по спеціальних трубках, нагрівається і потрапляє назад в басейн.

Чим інтенсивніше сонячні промені, тим вище може бути температура в басейні.

Найбільш підходяще місце для установки приладу – дах будинку або поряд з басейном. Необхідно лише, щоб сонячні промені безперешкодно потрапляли на пристрій.

Для отримання більш високої температури води, встановлюють додаткові нагрівачі.

Перед тим, як зупинити свій вибір на будь-якої моделі сонячного нагрівача, необхідно прорахувати відвідуваність басейну, кліматичні умови і ймовірне місце розташування самого нагрівача.

Якщо ви хочете істотно заощадити, то такий спосіб нагрівання води ідеально для вас підійде. Ціна на сонячні нагрівачі швидко окупається, адже ви економите на електриці і газу. Ефективний підігрів води може бути забезпечений навесні, влітку і восени – а це 5-7 місяців.

Купити сонячний нагрівач для басейну - ціна Україна, Київ

Вирішили купити сонячний нагрівач?

Зателефонуйте нашим менеджерам, які із задоволенням вас проконсультують і підберуть необхідне обладнання.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Ми Вам передзвонимо!

Введіть Ваш номер телефону