Будівництво басейнів Житомир

На сьогоднішній день будівництво басейну під ключ – вигідне інвестування в здоров’я своєї родини.

В першу чергу, уявіть, для чого Вам потрібен басейн: для легких фізичних навантажень з метою підтримки себе в формі або для спортивного плавання, щоб доповнити Ваш шикарний інтер’єр, для розслаблення і відпочинку, сімейних свят або для проведення вечірок в колі друзів і близьких, а, може і з інших причин …

Наша компанія працює в сфері будівництва басейнів протягом багатьох років ➫ з 2001 року.

Накопичений нами досвід, знання (понад 2000 готових об’єктів) і чудовий штат професійних співробітників допомагають створювати унікальні басейни.

Басейни під ключ – основний напрямок діяльності нашої компанії!

Ми гарантуємо ⚡ високу якість ⚡ надійність і ⚡ виконання робіт в погоджені терміни.

Строительство бассейнов Житомир 2

Будівництво басейнів Житомир: ціна, асортимент, терміни

«Basseinu Europa» — єдина компанія в Україні, що пропонує композитні та скловолоконні чаші басейнів власного виробництва за Американською технологією.

Такі басейни дуже надійні та довговічні.

Укладіть договір зараз - і ваш купальний сезон у власному басейні (басейн на вулиці, басейн в приміщенні) почнеться цього літа!

Вирішивши купити басейн у нас, ви отримаєте якісну продукцію з тривалим терміном служби, професійні поради по догляду і обслуговування за всіма нормами.

Гарантуємо:

1. Сучасність, 2. Міцність

3. Красу, 4. Довговічність.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону

Наша компанія здатна провести будівництво басейнів і в будь-якому населеному пункті Житомирської області, включаючи Житомир, Черняхів, Бердичів, Андрушівка, Коростень, Хорошев, Новоград-Волинський, Романов, Малин, Іршанськ, Коростишів, Ємільчине, Овруч, Озерне, Радомишль, Попельня, Баранівка, Чуднов, Олевськ, Нова Борова.

Будівництво басейнів: Житомир

В Житомирі будівництвом басейнів під ключ займаються лише кілька компаній. Серед них — і компанія «Basseinu Evropa», що має свої представництва в усіх регіонах України. Ми спеціалізуємось на продажі, проектуванні та монтажі різних гідротехнічних споруд, включно з рекреаційними басейнами та технічними резервуарами.

І все ж основний напрямок нашої роботи — будівництво басейнів для спорту та відпочинку під ключ. В Житомирі та Житомирській області нами було завершено кількадесят об’єктів — тож колосальний досвід дає нам змогу впоратися з найскладнішими за проектами.

Будівництво басейнів під ключ: Житомир

Більша частина басейнів в Житомирі — це невеликі споруди на території приватних будинків. Крім того, нам часто замовляють проектування та монтаж конструкція для готелів та СПА-зон, а також спортивно-оздоровчих комплексів.

Різновиди басейнів

Традиційна конструкція басейну — це бетонній резервуар, облицьований плиткої чи мозаїкою. Будівництво за такою технологією буде тривалим, проте так можна виготовити ємність будь-якої форми та розміру. Бетонні споруди ми будуємо саме для спортивних комплексів та зон відпочинку.

Останніми роками популярність набирають конструкції на базі готових резервуарів. Ми ведемо будівництво басейнів для дітей та дорослих, використовуючи готові ємності двох типів:

 • Поліпропіленові резервуари представлені в найширшому асортименті. Пластикові чаші можуть бути глибокими й не дуже, круглими, прямокутними чи овальними. Окрім доступної ціни у поліпропіленових виробів є безліч переваг, серед яких — висока міцність, хімічна інертність, стійкість до вологи. Невелика маса готового поліпропіленового резервуару полегшує його транспортування та спрощує процес будівництва.
 • Керамо-композитні чаші. На відміну від поліпропіленових, їх роблять не з пластику, з багатошарового матеріалу — основу зі скловолокна та карбонового волокна покривають акриловими, епоксидними та поліефірними смолами, додаючи керамічні гранули. Завдяки цьому міцність та стійкість чаші до тертя зростає. Крім-того, керамо-композита поверхня навіть у вологому стані на стає слизькою, що мінімізує ризик отримання травми.

Важливо! При будівництві під ключ басейну на основі керамо-композитної чаші можна обрати декоративне покриття 3D Ultra Graincoat. Воно виглядає значно привабливіше за стандартні однотонні поверхні, і особливо добре гармоніює з декоративною під світкою на основі світлодіодних вологозахищених ламп.

Технологія будівництва басейнів під ключ

Технологія будівництва басейну під ключ передбачає виконання цілого комплексі робіт:

 • На першому етапі майбутній власник обирає тип конструкції та місце, де її буде розташовано. Після досліджень ґрунтових умов на ділянці інженери компанії «Basseinu Evropa» готують проектну документації, на основі якої ведуться всі подальші роботи.
 • Далі ділянка готується до будівництва. Основний час займає риття котловану — для цього ми залучаємо будівельну техніку. Дно котловану вирівнюється та трамбується, за потреби виконується підбетонка.
 • Готовий резервуар доставляється на місце та встановлюється у котлован. Якщо ведеться будівництво басейну під ключ на основі бетонної конструкції, то в котловані встановлюється опалубка, яка армується і заливається бетоном.
 • До готового резервуару — бетонного, композитного чи поліпропіленового — підводять комунікації. Потрібно організувати енергопостачання, водопостачання та водовідведення.

Коли сам басейн буде готовий, ми монтуємо обладнання. ЩДля функціонування сучасного рекреаційного або спортивного об’єкту потрібні фільтри, помпи, системі підготовки води, нагрівачі і т.ін. Вартість обладнання може бути доволі високою, а його ефективність залежить від правильності підключення — тож доручати монтаж варто лише професіоналам з відповідним рівнем кваліфікації.

Окремо варто виділити роботи з оформлення самої чаші (наприклад, облицювання її кахлями чи то мозаїкою), а також з оформлення прилеглої території. При виконання монтажу під ключ цей етап також можна доручити майстрам компанії «Basseinu Evropa» або наших підрядних організацій.

Після введення в експлуатацію догляд за басейном виконує власник — або ж доручає це спеціалістам нашої організації.

Вартість будівництва басейнів в Житомирі

Кожен басейн (особливо стаціонарний) — це унікальна споруда, яку будують за індивідуальним проектом. Тому всі розрахунки вартості можуть носити виключно попередній характер — кошторис складається лише після погодження плану робіт.

Розраховуємо вартість будівництва басейнів в Житомирі

Щоб розрахувати вартість басейну в Житомирі чи будь-якому населеному пункту Житомирської області, варто врахувати:

 • Тип конструкції.
 • Матеріал чаші (бетон, поліпропілен, керамо-композит).
 • Конфігурацію та габарити резервуару.
 • Комплектацію обладнання (насоси. Систем очистки води, підігрів, освітлення).

Крім того, на вартість будівництва басейні під ключ в Житомирі також впливають потреба в проектуванні, обсяг земляних та монтажних робіт, складність у підведенні комунікацій (електрика, водопостачання, водовідведення). До кошторису також включають послуги з монтажу та налаштування обладнання — у порівнянні з загальною сумою вони будуть незначними, але це той випадок, коли економити на комфорті та надійності точно не варто.

Щоб розрахувати попередню вартість, залиште заявку онлайн або зателефонуйте нам. Зважайте на те, що компанія «Basseinu Evropa» регулярно проводить акції та надає суттєві знижки — досить часто є можливість замовити конструкцію під ключ за доволі привабливою ціною.

Скільки коштує побудувати басейн: ціна в Житомирі

Найчастіше мешканці Житомира та прилеглих міст обирають недорогі басейни на основі готових резервуарів з поліпропілену — вони доступні та цілком надійні. Також систематично зростає попит на конструкції з керамо-композиту — різниця в ціні не настільки велика, при цьому керамо-композитні чаші відрізняються тривалим терміном служби та надзвичайною міцністю. Вартість будівництва басейну з нуля під ключ на основі бетонного резервуарі треба рахувати для кожного випадку окремо.

Будівництво басейнів під ключ: ціна в Житомирі від компанії «Basseinu Evropa»

Компанія «Basseinu Evropa» та її осередок у Житомирській області є визнаними лідерами у своєму сегменті ринка. Ми:

 • Будуємо будь-які об’єкти — від невеличких дитячих купалень до спортивних споруд.
 • Використовуємо готові резервуари — як власного виробництва, та к і виготовлені іншими компаніями.
 • Виконуємо повний цикл робіт — від планування до пуску.
 • Обладнуємо готові басейни фільтрами, насосами та системами водо підготовки від виробників зі світовими іменами та бездоганною репутацією.

Придбати у нас полімерну/композитну чашу, або замовити монтаж басейну під ключ можна або за телефоном, або залишивши заявку на сайті. Представники компанії зателефонує вам та допоможе обрати оптимальну комплектацію відповідно до ваших потреб. Гарантія на всі роботи є додатковим підтвердженням бездоганної якості.