Декоративний пруд

Штучна водойма на вашій ділянці вирішує відразу кілька завдань.

Крім привабливого вигляду така водойма зволожує повітря і дозволяє значно урізноманітнити ландшафтний дизайн.

Якщо у вас на ділянці немає природної водойми, не поспішайте засмучуватися. На сьогоднішній день, при бажанні, можна створити штучне озеро на своїй ділянці.

У цьому вам допоможуть грамотні фахівці нашої компанії.

Отже, ви прийняли рішення – створити озеро у себе на ділянці. Ви можете вибрати будь-яку форму: округлу або з прямокутними обрисами.

Вибирати стиль штучної водойми на ділянці необхідно, виходячи із загальної концепції ландшафту та архітектури будинку. Варто звернути увагу на елементи ландшафту. Для гармонійного поєднання озера із загальною концепцією, можна оформити в необхідному стилі вимощення озера або доріжки до нього зробити такими ж, як і на всій ділянці. Вибір місця для створення озера, на жаль, обмежений не тільки естетичними чинниками, а й практичними міркуваннями. Потрібно вибрати таке місце на ділянці, де протягом дня буде баланс між тінню і прямими сонячними променями. Це запобіжить цвітінню води.

Також не рекомендується створювати озеро під деревами, листя, які падають з них, будуть засмічувати штучні водойма.

При великому бажанні знайте, що Вам його тоді доведеться чистити набагато частіше.

Декоративний ставок на ділянці від "Basseinu Evropa"

Наші штучні озера не тільки прикрасять вашу ділянку, створять затишок, додадуть родзинку, але і можуть використовуватися для утримання (при правильному підході і розведення) риби. Популярною серед любителів домашніх водойм має риба кои і інші яскраві різновиди.

Також, оригінальний вид озеру може надати місток, розташований над ним.

Побудувати декоративний ставок ціна Київ, Україна

Компанія «Basseinu Evropa» будує будь-які види декоративних прудів.

Зателефонуйте фахівцям нашої компанії за телефонами, вказаними на сайті, і вони з радістю проконсультують вас з усіх питань і допоможуть визначитися з штучним озером, відповідним саме для вашої ділянки.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Ми Вам передзвонимо!

Введіть Ваш номер телефону