УЗВ для раків

Промислове розведення раків, крабів, креветки в Києві і в цілому в Україні стає популярним і вельми прибутковим бізнесом. Попит на таку продукцію зростає, тому від змісту членистоногих в ставках поступово переходять до використання УЗВ – спеціалізованих установок замкнутого водопостачання. Це дозволяє знизити трудомісткість всіх процесів, і зменшити собівартість одержуваного продукту.

Якою має бути ємність-басейн УЗВ для розведення раків, крабів, креветки, омарів, лобстерів?

У нас Ви можете замовити ємності для УЗВ для розведення, вирощування раків, крабів, омарів, креветки в будь-яких потрібних Вам обсягах: на 1 тонну, 2, 3, 5, 10, 15, 20, 30, 40, 50 і навіть на 100 тонн ракоподібних.

Застосування полімерних резервуарів для інкубації і вирощування ракоподібних стає загальноприйнятою практикою. Ємність, яка використовується при цьому, повинна відповідати таким вимогам:

Які УЗВ для раків, креветки, омарів, крабів використовуються при вирощуванні?

Плануючи купити в Києві промислові акваріуми, в яких будуть жити і розмножуватися членистоногі, варто звертати увагу не тільки на ціну таких виробів, але і на їх асортимент. Він включає:

Обсяг таких виробів може бути різним (відповідно, змінюється їх ціна).

Оптимальні габарити розраховуються виходячи з планової продуктивності підприємства. Ми виробляємо ємності для УЗВ під замовлення і за кресленнями.

Ми використовуємо поліпропілен вищої якості, що дає гарантію і надійність на довгі роки.

Розмір і місткість обумовлюється Вашими потребами. Роблячи замовлення у нас - Ви гарантовано отримуєте кращу якість за прийнятною ціною!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


  Чому варто купити поліпропіленові УЗВ ємності для раків

  У раководческіх господарствах сьогодні застосовуються плоскі, прямокутні і циліндричні басейни різного об'єму. Габарити конструкції вибирають виходячи з поставленого завдання: чим менший об'єм рідини, тим простіше його обігрівати і насичувати киснем, але в невеликих обсягах складніше підтримувати стабільний баланс хімічних елементів.

  Основний матеріал для виробництва басейнів для УЗВ, в яких вирощують ракоподібних - поліпропілен. В Україні поліпропіленові УЗВ користуються попитом по ряду причин:

  Не варто забувати і про низьку теплопровідність полімерних стінок. Вода в басейнах з поліпропілену повільніше остигає, що дозволяє економити на електроенергії або інших енергоносіях при розведенні теплолюбних видів.

  Басейни УЗВ для раків в Києві від виробника: доступні ціни, якісна продукція

  Всі, хто планують розводити ракоподібних (креветок, лобстерів, омарів, крабів, лангустів) у Київі або іншому місті України, варто розглянути можливість покупки ємності від виробника – компанії «Basseinu Evropa».

  Переваги такого рішення очевидні:

  Купити ємність УЗВ для раків, креветки, омарів, крабів, лобстерів по низькій ціні в Києві, ви можете, оформивши замовлення на сайті.

  Для отримання консультацій з підбору, способам оплати або доставці зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

  З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

  Зателефонуйте нашому фахівцеві:

  Передзвонимо і проконсультуємо!

  Введіть Ваш номер телефону


   Вітаємо Вас на сайті

   з виробництва, продажу та встановлення басейнів

   "Basseinu-Evropa"

   Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: