Ємності для вогнегасних речовин

Емкости для огнетушащих веществ Киев, Украина - от производителя. Фото 1

Одна з вимог пожежної безпеки для більшості промислових об’єктів, на які є відкрите полум’я або високотемпературні поверхні-наявність ємності для вогнегасних речовин (води або сипучого матеріалу). Також протипожежні резервуари повинні встановлюватися біля житлових і громадських будівель. Крім того, ємність з піноутворювачем може бути встановлена ​​на пожежному автомобілі.

Купити ємності для вогнегасних речовин – ціна від виробника

Раніше для виробництва таких цистерн і баків використовувався метал – але він швидко руйнувався внаслідок корозії. Сьогодні в Україні можна купити ємність для вогнегасних складів, зроблену з пропілену – все більше виробників використовують цей полімер для виготовлення конструкцій з великим внутрішнім об’ємом.

Призначення пожежних ємностей

Протипожежний резервуар – це вмістилище великого обсягу, в якому містяться:

  • вода;
  • Сипучі матеріали (пісок, багатокомпонентні склади);
  • Суміші з піноутворювачем.

Основна функція – забезпечення моментального доступу до великого обсягу матеріалу / рідини, здатних зупинити горіння або знизити його інтенсивність. Навіть при наявності пожежного водопроводу ємність з піском або водою має бути присутня на випадок відключення подачі води.

Вимога про обов’язкове встановлення цистерн і контейнерів зі складами для гасіння вогню часто прописується в правилах пожежної безпеки для різних об’єктів. Але і без цього варто купити ємність для засобів пожежогасіння і тримати її заповненою.

Яку ємність для засобів пожежогасіння варто купити в Україні?

Список вимог до протипожежного резервуару може бути досить великим -все залежить від режиму роботи об’єкта і особливостей експлуатації приміщення. Але пріоритетними будуть:

  • Достатній обсяг. Всередині має міститися така кількість води / піску / суміші, яке дозволить гарантовано локалізувати загоряння або стримувати поширення полум’я до прибуття пожежних;
  • Міцність конструкції. Стінки ємності повинні бути міцними, що виключає її руйнування при повному заповненні. Також бажана захист від випадкової перфорації;
  • Стійкість до корозії (в тому числі електрохімічної). Якщо раніше виробники використовували для виробництва таких контейнерів нержавіючу сталь або алюміній, то сьогодні застосовується поліпропілен. Поряд з доступною ціною (при невеликих вкладеннях можна купити великий контейнер), плюсами поліпропілену будуть повна герметичність через відсутність швів і висока хімічна інертність. Міцність же дозволяє контейнеру, баку або цистерні без деформацій витримувати вагові та експлуатаційні навантаження.

Купити ємність для вогнегасних речовин від виробника

Якщо вам потрібно убезпечити об’єкт від вогню, забезпечивши можливості для швидкої локалізації пожежі, то в нашому інтернет-магазині ви можете купити ємності для вогнегасних речовин від виробника – компанії «Basseinu Evropa».

Якщо вам потрібно убезпечити об’єкт від вогню, забезпечивши можливості для швидкої локалізації пожежі, то в нашому інтернет-магазині ви можете купити ємності для вогнегасних речовин від виробника – компанії «Basseinu Evropa».

Ми пропонуємо:

  • Великий асортимент резервуарів різного об’єму / форми;
  • Оперативну доставку по всій Україні;
  • Зручну систему оплати;
  • Знижки та акції для постійних клієнтів і оптових покупців.

Вирішивши купити ємність для вогнегасних речовин у нас, ви отримаєте якісну продукцію з тривалим терміном служби, професійні поради по догляду і обслуговування за всіма нормами.

Працюємо швидко і якісно, оскільки за плечима кожного з наших майстрів - багаторічний досвід реалізації самих різних проектів.

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону