Ємності для внесення добрив

В Україні ємності для внесення добрив купують і використовують досить давно. Сфера застосування їх не обмежується великими агрохолдингами. Навіть невелике фермерське господарство може придбати цистерну або контейнер і використовувати їх при поливі полів або грядок.

Купити ємності для внесення добрив від виробника «Basseinu Evropa».

Плануючи придбати резервуар для добрив в Україні, найчастіше вибирають поліпропіленові вироби.

Наша компанія виробляє такі конструкції в великому асортименті з урахуванням специфіки використання в будь-яких потрібних Вам обсягах: на 100 - 10 000 літрів.

При цьому ціни на продукцію нашого виробництва цілком демократичні.

Вимоги до ємностей для додавання мінеральних добрив

Резервуар для добрив при централізованому додаванні в воду працює за простим принципом. Всередину закладаються сухі матеріали (мінеральні комплекси, біологічно-активні речовини, пестициди, фунгіциди і т.д.). До патрубкам підключаються труби або шланги, по яких надходить вода. Сухий склад поступово розчиняється, потім вимивається і з током рідини надходить в систему поливу або крапельного зрошення.

Така схема використання визначає ключові вимоги до використовуваних резервуарів:

Особливості та переваги поліпропіленових виробів від «Basseinu Evropa»

Наша компанія виробляє ємності, що застосовуються при додаванні добрив, з полімерів. При проектуванні ми враховуємо специфіку їх використання, постійно оптимізуючи їх конструкцію. Резервуари нашого виробництва легко перевозити на сільськогосподарській техніці, вони встановлюються на грунт і надійно утримуються на підставі під власною вагою, а також за рахунок ніжок, що захищають від перекидання.

Переваги поліпропіленових цистерн виробництва нашої компанії:

Головною перевагою залишається використання якісного поліпропілену.

Він володіє абсолютною хімічної інертністю, і тому навіть постійне використання резервуара для роботи з агресивними реагентами не шкодить йому. Завдяки цьому термін служби перевищує кілька десятиліть. Плюсом буде і стійкість до яскравого сонця: конструкція не перегрівається, а її стінки не руйнуються при впливі ультрафіолету.

Купити ємності для добрив від виробника за низькими цінами

На сайті компанії ви можете вибрати і замовити ємності, що застосовуються при внесенні мінеральних добрив під сільськогосподарські культури від виробника. Наші ціни – одні з найнижчих в Україні, при цьому продукція нашої компанії затребувана завдяки відповідальному підходу до контролю якості.

І рядові фермери, і великі агропромислові комплекси купують вироби у нас по ряду причин:

Ми використовуємо поліпропілен вищої якості, що дає гарантію і надійність на довгі роки.

Розмір і місткість обумовлюється Вашими потребами. Роблячи замовлення у нас - Ви гарантовано отримуєте кращу якість за прийнятною ціною!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


    Ємності для внесення добрив ми поставляємо в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші населені пункти України. Отримати консультацію щодо вибору, цінами або оформлення замовлення ви зможете, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

    Вітаємо Вас на сайті

    з виробництва, продажу та встановлення басейнів

    "Basseinu-Evropa"

    Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: