Ємності для обприскувачів

Обприскування сільськогосподарських культур в Україні проводиться із застосуванням спецтехніки. Для цього використовуються спеціальні ємності для обприскувачів навісного або причіпного типу. Такі резервуари дозволяють перевозити великі обсяги реагентів, що застосовуються в агротехніці, і забезпечують їх стабільну подачу в розпилювальний пристрій.

Ємності для обприскувачів в Україні від виробника

У нас Ви можете замовити ємності для навісних, причіпних обприскувачів в будь-яких потрібних Вам обсягах: на 400, 600, 700, 800, 1000, 2000, 3000 літрів і більше при необхідності.

Резервуари, які встановлюються на сільськогосподарську техніку, виробляються з міцних і довговічних полімерів. Вироби від компанії «Basseinu Evropa» відрізняються невисокою собівартістю – при цьому вони можуть багато років служити навіть при дуже інтенсивної експлуатації. Ці та інші причини роблять резервуари нашого виробництва одними з найбільш затребуваних на ринку України.

Які ємності для обприскувачів варто купити?

У сільському господарстві для обприскування культурних рослин інсектицидами, фунгіцідламі, добривами та іншими складами використовується спеціальні розпилюють пристрою. Вони досить мобільні, що дозволяє обробляти великі площі – але при цьому їм потрібен возить запас реагенту, який зберігається в резервуарі.

Залежно від конструкції ємності для обприскувачів бувають:

 • Навісними.
 • Причіпними.

Перша категорія відрізняється меншим об’ємом і малою масою. Причіпний резервуар зазвичай роблять горизонтальним, а його конструкція передбачає можливість установки на спеціальну раму або шасі для переміщення по полю або між грядками.

Ємність для сільськогосподарських реагентів комплектується:

Завдяки такій конструкції навісні та причіпні цистерни для агротехнічних складів від компанії «Basseinu Evropa» відмінно служать і на невеликих фермах, і в великих агрохолдинги з великою площею оброблюваних насаджень.

Ми використовуємо поліпропілен вищої якості, що дає гарантію і надійність на довгі роки.

Розмір і місткість обумовлюється Вашими потребами. Роблячи замовлення у нас - Ви гарантовано отримуєте кращу якість за прийнятною ціною!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


  Ємності для сільськогосподарських обприскувачів від виробника: переваги

  Інженери нашої компанії проектують ємності для розпилювачів з урахуванням специфіки їх експлуатації в сільському господарстві. Асортиментна лінійка формується таким чином, щоб можна було купити ємності різного об'єму - від найбільш компактних до найбільших, придатних для одноразового розпилення на великій площі.

  В якості основного матеріалу використовується пропілен. Це забезпечує виробам ряд переваг:

  Інвестувавши в покупку резервуара для сельхозоприсківателя, ви отримаєте надійне і довговічне пристосування. Їм можна буде користуватися не один рік, і протягом всього терміну експлуатації контейнер буде зберігати міцність і герметичність.

  Купити ємність для обприскувача від «Basseinu Evropa»

  Поряд з іншими резервуарами наша компанія виробляє такі специфічні вироби як ємності для обприскувачів. Конструкція кожної моделі розробляється з урахуванням навантажень, проектного заповнення, і при цьому передбачає можливість навісного кріплення або установки на шасі / раму (для причіпних модифікацій).

  Численні клієнти - власники ферм і агрохолдингів - в числі переваг покупки такого обладнання у нас називають:

  Для отримання консультацій по вибору ємності для обприскувачів, а також для оформлення замовлення ви можете зв'язатися з нашими менеджерами онлайн або по телефону.

  У них же можна уточнити можливі способи оплати та особливі умови співпраці для постійних клієнтів і оптових покупців.

  З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

  Зателефонуйте нашому фахівцеві:

  Передзвонимо і проконсультуємо!

  Введіть Ваш номер телефону


   Вітаємо Вас на сайті

   з виробництва, продажу та встановлення басейнів

   "Basseinu-Evropa"

   Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: