Ємності для краплинного поливу

В Україні і приватні господарства, і невеликі ферми, і великі агро-холдинги активно використовують крапельне зрошення. При відсутності централізованого водопостачання для створення потрібного тиску в системі застосовуються ємності для краплинного поливу – досить місткі, прості, надійні і довговічні.

Ємності для краплинного поливу купити Київ, Україна

У нас Ви можете замовити ємності для краплинного поливу горизонтальні або вертикальні в будь-яких потрібних Вам обсягах: на 200 - 10 000 літрів.

Ємності, що застосовуються для зрошення сільськогосподарських культур, виробляються компанією «Basseinu Evropa». Для їх виготовлення застосовується високоякісний поліпропілен, що дозволяє знизити собівартість продукції, гарантуючи тривалий термін служби. Асортимент таких виробів великий, тому можна знайти варіант, який підходить як для великого холдингу, так і для присадибного господарства з невеликим городом.

Які ємності для організації крапельного поливу варто купити?

Дозоване зрошення зручно в першу чергу через мінімальні трудовитрат: вода з контейнера або з водопроводу надходить в систему шлангів, через які за спеціальними піпетки або просто через перфоровані стінки розподіляється між грядками. Для ефективного водопостачання по всій довжині шлангів зазвичай потрібно тиск не нижче 0,5 атмосфер – інакше рідина просто не зможе ефективно проходити через піпетки або отвори.

На ділянках без централізованого постачання в якості джерела поливної рідини використовується ємність для організації крапельного поливу. Вимоги до неї прості:

Ємності для краплинного поливу: доступна ціна і інші переваги

Раніше при організації дозованого зрошення використовувалися підручні засоби – великі дерев’яні бочки, металеві зварні куби, старі цистерни і т.д. Сьогодні їм на зміну в Україні прийшли пластикові резервуари для крапельних систем.

Наша компанія виробляє такі ємності на основі високоякісного поліпропілену, що забезпечує продукції цілий ряд переваг:

Ціна на поліпропіленові ємності для краплинного поливу від «Басейни Європа» в Україні цілком демократична. При цьому тривалий термін служби матеріалу дозволяє розглядати витрати на закупівлю контейнера для поливної води в якості грамотної довгострокову інвестицію.

Ми використовуємо поліпропілен вищої якості, що дає гарантію і надійність на довгі роки.

Розмір і місткість обумовлюється Вашими потребами. Роблячи замовлення у нас - Ви гарантовано отримуєте кращу якість за прийнятною ціною!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


  Ємності для краплинного поливу від виробника - «Basseinu Evropa»

  Якщо ви плануєте організувати зрошення ділянки там, де немає підключення до водопроводу, то вибрати і купити ємність для поливу можна в нашому інтернет-магазині.

  Переваги такої покупки:

  Перевагами ємностей для краплинного поливу нашого виробництва буде не тільки їхня низька ціна, тому їх купівля - це вигідне вкладення.

  Щоб отримати консультацію з питання вибору моделі, оформити замовлення або уточнити умови співпраці, зв'яжіться з нами по телефону або оформите заявку.

  З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

  Зателефонуйте нашому фахівцеві:

  Передзвонимо і проконсультуємо!

  Введіть Ваш номер телефону


   Вітаємо Вас на сайті

   з виробництва, продажу та встановлення басейнів

   "Basseinu-Evropa"

   Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: