Басейни для розведення риби

При промисловому розведенні і вирощуванні осетра, форелі, коропа, амура або товстолоба сьогодні все частіше відмовляються від природних і штучних водойм на користь пластикових басейнів (УЗВ). В Україні можна купити різні ємності для розведення риби – такі вироби відрізняються зручністю в експлуатації, довговічністю і помірною ціною.

Компанія «Basseinu Evropa» виробляє басейни, УЗВ ємності для розведення, вирощування риби в великому асортименті.

У нас Ви можете замовити ємності УЗВ для розведення, вирощування осетра, форелі, коропа в будь-яких потрібних Вам обсягах: на 5 тонн, 10, 15, 20, 30, 40, 50, 60, 100 і навіть на 1000 тонн риби.

Вимоги до УЗВ для вирощування риби: який басейн для розведення риби варто купити?

Раніше розведення, вирощування молодняка і відгодівлю дорослих особин до «товарної» маси здійснювалося або в природних водоймах, або в ставках, виритих і обладнаних на приватних територіях. Але використання ставків було незручним через складність підтримки біологічної рівноваги і трудомісткого догляду.

На зміну ставків прийшли спеціальні УЗВ, в яких набагато простіше підтримувати потрібний температурний режим і рівень насичення води киснем.

При виборі таких виробів потрібно орієнтуватися на наступні параметри:

Переваги пластикових басейнів для розведення риби

Вже більше 10 років в Україні для рибництва використовуються поліпропіленові басейни. Для цього матеріалу характерні наступні переваги:

Помірна ціна теж буде перевагою. Купити у Київі або іншому місті ємність з поліпропілену для вирощування осетра, молоді коропа, амура або форелі можна при невеликих вкладеннях. Це сприяє зниженню собівартості продукції.

Ми використовуємо поліпропілен вищої якості, що дає гарантію і надійність на довгі роки.

Розмір і місткість обумовлюється Вашими потребами. Роблячи замовлення у нас - Ви гарантовано отримуєте кращу якість за прийнятною ціною!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


  УЗВ для вирощування осетра, форелі, коропа ...: форми, різновиди і обладнання

  У рибницьких господарствах сьогодні застосовуються плоскі, прямокутні і циліндричні басейни різного об'єму. Габарити конструкції вибирають виходячи з поставленого завдання: чим менший об'єм рідини, тим простіше його обігрівати і насичувати киснем, але в невеликих обсягах складніше підтримувати стабільний баланс хімічних елементів.

  Купити басейн для риби: УЗВ за низькою ціною від виробника

  В Україні спеціалізовані ємності для рибництва виробляють лише кілька компаній, тому власники ферм по розведенню коропа, осетра або форелі часто використовують підручні конструкції. Але все ж покупка спеціалізованого УЗВ, виготовленого з якісного полімеру і адаптованого під інкубацію ікри, нерест, вирощування дорослих особин або малька – більш раціональне рішення.

  Купити УЗВ - ємність для вирощування риби від виробника ви можете, оформивши замовлення

  на сайті «Basseinu Evropa». У нас:

  Замовлений у нас резервуар ми доставляємо в будь-який населений пункт України або виготовимо його за місцем.

  Для оформлення замовлення або консультацій з підбору УЗВ зв'яжіться з нами по телефону або надішліть запит, використовуючи форму на сайті.

  З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

  Зателефонуйте нашому фахівцеві:

  Передзвонимо і проконсультуємо!

  Введіть Ваш номер телефону


   УЗВ ємності для риби ми поставляємо в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші населені пункти України. Отримати консультацію щодо вибору, цінами або оформлення замовлення ви зможете, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

   Вітаємо Вас на сайті

   з виробництва, продажу та встановлення басейнів

   "Basseinu-Evropa"

   Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: