Бочка пластикова молоковоза

Ємності для молока використовуються для його зберігання та перевезення. Сьогодні для виробництва цистерн, бочок та інших резервуарів застосовується поліпропілен і інші полімери – вони легше металу, і при цьому не реагують з продуктами, які знаходяться всередині.

Бочка молоковоза від Виробника «Basseinu Evropa»

Компанія «Basseinu Evropa» виробляє поліпропіленові цистерни для молоковозів, а також для перевезення, тимчасового зберігання молока або збереження його якості протягом довгого часу.

У нас можна замовити конструкцію будь-якого обсягу і будь-якої конфігурації - асортимент виробів дуже великий.

Крім того, ми строго контролюємо склад використовуваних полімерів, що забезпечує можливість для 100% безпечного застосування нашої продукції для транспортування молокопродуктів.

Купити бочку для перевезення молока

В Україні молочна промисловість завжди була досить розвиненою. Але в останні роки вимоги до якості продукції тваринницьких господарств і переробних підприємств зросли. Тому такі компанії почали масово замінювати стару металеву тару більш сучасної полімерної.

Наша компанія робить бочки, транспортувальні цистерни та інші ємкості, які можна застосовувати під час перевезення харчових рідин:

Фахівці нашої компанії нададуть вам всі необхідні консультації щодо вибору обсягу і конфігурації виробів, що застосовуються при доставці молокопродуктів до місця переробки чи їх тривалому зберіганні. Асортимент дає можливість вибрати модифікацію практично під будь-які умови використання.

Ми використовуємо поліпропілен вищої якості, що дає гарантію і надійність на довгі роки.

Розмір і місткість обумовлюється Вашими потребами. Роблячи замовлення у нас - Ви гарантовано отримуєте кращу якість за прийнятною ціною!

З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

Зателефонуйте нашому фахівцеві:

Передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть Ваш номер телефону


  Бочка молоковоза: переваги продукції нашого виробництва

  Багаторічний досвід виробництва бочок для харчових продуктів дозволять нам гарантувати наступні переваги:

  Цистерна - бочка молоковоза - ціна від виробника

  Купити бочку або більший резервуар для молокопродуктів від «Basseinu Evropa» може і фермер, який містить особисте господарство, і представник великого агрохолдингу.

  Наші основні переваги:

  Щоб замовити бочку або іншу ємність для перевезення молока, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

  Ми підберемо для вас підходящий варіант і швидко виконаємо доставку в будь-який регіон України.

  З повагою, колектив “Basseinu-Evropa”

  Зателефонуйте нашому фахівцеві:

  Передзвонимо і проконсультуємо!

  Введіть Ваш номер телефону


   Бочки молоковоза ми поставляємо в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші населені пункти України. Отримати консультацію щодо вибору, цінами або оформлення замовлення ви зможете, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

   Вітаємо Вас на сайті

   з виробництва, продажу та встановлення басейнів

   "Basseinu-Evropa"

   Щоб користуватись сайтом на державній мові, настисніть "UA", або виберіть мову країни-агресора: